Spersonalizuj swoje ściany

  

  

Ściany nie są tworzone by być nudne

Ściany mają moc. Mogą być niewidoczne, ale mogą być czymś więcej. Ściany mogą łączyć pokoje i dzielić je. Potrafią określić nastrój danej przestrzeni, czy to ma być spokój, wielkość, przytulność, czy uroczystość.


Wierzymy, że ściany są najważniejszym elementem wnętrza. Właśnie dlatego tak jesteśmy nimi zafascynowani. Orac Decor opiera się na 50-letniej historii, innowacjach i jakości, aby ożywić stare dziedzictwo i stworzyć ściany przyszłości. Pozwól nam podzielić się z Tobą naszą pasją.

 

 

Od mieszkania do zapamiętania

Orac Decor® rozszerza swoją gamę paneli ściennych 3D poprzez trzy nowe produkty z przestrzennymi powierzchniami, o wielokierunkowym ruchu i namacalnych teksturach, zaprojektowanych przez Orio Toniniego. Te estetyczne wizytówki projektanta oferują nieskończone możliwości nadania indywidualności ścianom. Baw się światłem i cieniem, ożywiaj wnętrza i kolory.Zakryj całą ścianę lub zainstaluj elementy jako boazerię, aby zmienić pustą ścianę w przyciągającą wzrok. Możesz ich nawet użyć do upiększenia elementów wnętrza, takich jak barek, zagłowie łóżkowe, czy element blatu recepcji!

Profile są wysokiej jakości, łatwe w montażu i wykonane z trwałych materiałów, więc możesz się nimi cieszyć przez długie lata. Dodatkowo panele posiadają zatwierdzone właściwości termoizolacyjne i akustyczne.


Czy ciekawi Cię jak konstrukcja ściany może zmienić wnętrze?Nieszablonowe kombinacje

Nowy profil W111 BAR, prosty dodatek do istniejących profili W108-109-110, został zaprojektowany tak, aby idealnie pasował do CX190 i SX194. Oferuje nieskończone możliwości i szybkie wykończenie.Proste zmiany kierunku tworzą ruch i kontrast. Baw się światłem pośrednim oraz orientacją i ilością zastosowanych modeli CX190 i SX194, aby uczynić ten panel bardziej interesującym.

W111 BAR - C324 AUTOIRE

W121 AUTOIRE - C324 AUTOIRE

Struktura i tekstury powierzchni

Dzięki profilom W112 RIDGE i W113 COBBLE przechodzimy od śmiałego do przyjemnego doświadczenia poprzez dodanie profilowanej tekstury. Tekstura działa jak graficzny odcisk palca, który intryguje i zachęca do dotyku.

 

W113 COBBLE

  W113 COBBLE - P8030

Zakrzywione powierzchnie tworzą niesamowitą grę światła i cienia oraz zmieniają postrzeganie kolorów (wyraźne kolory zostają zmiękczone, a neutralne kolory zyskują większą głębię).

 

W112 RIDGE

W112 RIDGE


Inteligentny projekt

Panele ścienne 3D są zaprojektowane w taki sposób, aby były łatwe w montażu i wymagały jak najmniejszego dodatkowego wykończenia.Wykończenia boków

Boki już zostały ładnie wykończone, co oznacza, że w praktyce można zawiesić panel na ścianie i nie trzeba już martwić się o jego wykończenie. Pozwala to również na montaż dwóch paneli obok siebie bez konieczności stosowania dodatkowego kleju do spoin. Czyli oszczędność czasu i natychmiastowy wygląd!

W112 RIDGE

W111 BARPozytywne właściwości termiczne i akustyczne

Pokrycia ścienne 3D Orac Decor® mają pozytywne efekty akustyczne i termiczne. Pochłaniają do 25% dźwięku podczas rozmów, a także mają właściwości termiczne porównywalne ze standardowymi płytami izolacyjnymi o tej samej grubości.

Dzięki panelom ściennym 3D odmienisz swój pokój w mgnieniu oka. Czy zaciekawiliśmy Cię na tyle, aby zacząć?

Zobacz kolekcję paneli 3D

L 200 x H 25 x W 2.2 cm

Purotouch®

L 200 x H 25 x W 1.9 cm

Purotouch®

L 200 x H 25 x W 2 cm

Purotouch®