Klasyczne doświadczenie - kolekcja Classic

Pełna rodzina klasyków - od małych po duże - w idealnej harmonii. Istniejące formy nabierają nowych wymiarów. Rozpoznawalne, ale zaskakujące.
Z organicznymi krzywiznami, ostrymi wcięciami, a przede wszystkim bogactwem szczegółów i głębi. Wzbogacający dodatek dla bardzo przytulnego wyglądu.

Bądźmy Classic!

Kolekcja Classic to marzenie wszystkich miłośników paneli ściennych. Począwszy od najcieńszych listew do większych profili o tych samych kształtach i wzornictwie. Stwórz równowagę i harmonię, używając tego samego kształtu w wielu wymiarach, a wkrótce staniesz się najlepszym przyjacielem naszej rodziny klasycznych listew.

Zobacz nowości 2022

10 małych profili wiszących na ścianie

Cztery nowe dodatki uzupełniają naszą dziesięcioosobową rodzinę. Łączenie gzymsów, listew ściennych i listew przypodłogowych nigdy nie było tak proste. Zbyt mały lub zbyt duży nie jest już opcją przy takim wyborze.

Baw się różnymi rozmiarami i zmieniaj proporcje, aż znajdziesz idealną kombinację. Dzięki klasycznej kolekcji stworzyliśmy łatwy w użyciu zestaw produktów, który zapewnia nieskończone kombinacje.